Pre prihlasených

Milí rodičia,

prosíme Vás, aby ste v stredu, 20. 12. 2017 vyzdvihli deti zo ŠKD najneskôr o 16:30. Zároveň upozorňujeme, že v piatok, 22. 12. 2017 ŠKD nebude v prevádzke. Vyučovanie končí 4. vyučovacou hodinou. Po ukončení vyučovania žiaci odchádzajú na obed a domov. Ďakujeme Vám za pochopenie.

• Čo nás čaká v decembri ?

4. 12. – Mikulášsky výchovný koncert (pre všetkých žiakov)

18. 12. – 21. 12. – korčuliarsky kurz pre žiakov 1. – 7. ročníka

18. 12. – 22. 12. – tanečný kurz pre žiakov 8., 9. ročníka

18. 12. – 22. 12. – kurz finančnej gramotnosti pre žiakov 1. – 9. ročníka

22. 12. – vyučovanie končí 4. vyučovacou (triednickou) hodinou pre všetkých žiakov školy

22. 12. - ŠKD nie je v prevádzke

25. 12. –  7. 1. – Vianočné prázdniny

• Lyžiarsky výcvik - oznam

Milí rodičia, prosím Vás, aby ste uhradili 30% z poplatku za lyžiarsky výcvik do 15.12.2017.

• Zbierka pre Charitu

Tento rok sme sa rozhodli pomôcť Charite v Sabinove trošku ináč. Rozhodli sme sa zorganizovať burzu hračiek, ktoré budú môcť žiaci doniesť do školy a zároveň si budú môcť zakúpiť hocijakú hračku za 0,50 €. Všetky vyzbierané peniaze potom odovzdáme Charite. Hračky, ktoré si nik nezakúpi, si žiaci budú môcť zobrať späť, prípadne ich ponúkneme detskému domovu.

Upozorňujeme, aby žiaci nosili len čisté a funkčné hračky.

• Zbierka starých mobilov

SOCIA, nadácia na podporu sociálnych zmien v spolupráci so spoločnosťou Orange Slovensko vyhlasuje 8. ročník kampane Staroba sa nás dotýka, v rámci ktorej bude prebiehať zbierka starých mobilov. Za každý odovzdaný mobil získame 0,50 € do zbierky Lienka pomoci, ktorou sa podporí rozvoj terénnych a ambulantných služieb pre odkázaných seniorov.                                                           Aj naša škola sa chce zapojiť do tejto zbierky. Staré mobilné telefóny môžete vložiť do krabice na vrátnici. Po ukončení zbierky – 31. 1. 2018 - ich odnesieme do predajne Orange.

• Ples

Milí rodičia,

srdečne Vás pozývame na 8. ples Súkromnej základnej školy, ktorý sa tohto roku bude konať 27. 1. 2018 v priestoroch Súkromnej základnej školy. Cena lístka je 20 eur. Zahŕňa welcome drink sprevádzaný komornou hudbou, hudbu (dj), večeru a kávu, druhú večeru, vodu, tombolu. Keďže kapacitné možnosti sú obmedzené – cca 50 osôb, prosím rezervujte si lístky na t. č.: 0908082633.

• Ľudia s veľkými ♥ - Pedagogický kolektív Primaškoly