• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2019/2020

      • Školské kolo

          • Chlapci 8. - 9. ročník

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Školské kolo · 2019/2020
      • 2018/2019

      • Celoštátne kolo

          • Tomáš Trudič

          • Úspešná účasť
          • IQ Olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • Úspešná účasť
          • Čo vieš o hviezdach? · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • 1. miesto
          • Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Martin Seman

          • 1. miesto
          • Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • Krajské kolo

          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Krajské kolo · 2018/2019
          • Nelly Mihaliková

          • 3.miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Krajské kolo · 2018/2019
      • Okresné kolo

          • Norbert Talarovič

          • Laureát
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Anna Havrillová

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Natália Novická

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Samuel Matisovský

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Soňa Skladaná

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Dávid Červeňák

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Emma Mária Bujňáková

          • 3.miesto
          • Slávik Slovenska 2019 · Okresné kolo · 2018/2019
          • Lucia Triščíková

          • 1. miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
          • Norbert Talarovič

          • 3.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2018/2019
          • Dávid Červeňák

          • 3.miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Norbert Talarovič

          • 1. miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Nelly Mihaliková

          • 1. miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Piatok 22. 11. 2019
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 42081602
      • 2022546592
      • SK6809000000000505663950
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915949733 Platby: Viktória Urdzíková 0908082633 Vrátnica: 0948181422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

    • Noc v škole 1. - 4. ročník
    • Škola v prírode
    • Plavecký kurz
    • Deň rodiny 2019
    • Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník
    • Karneval 1.-4. ročník
    • Lyžiarský kurz - 1.-3. ročník
    • Školský ples "2019"
    • Korčuliarsky kurz