• Projekt Čerstvé hlavičky

• Milí rodičia, Kaufland spúšta 6. ročník Čerstvých hlavičiek. Hlasovať môžeme za školu aj škôlku.

Hlasovanie verejnosti prebieha od 25. 4. 2024 do 29. 5. 2024 na stránke www.cerstvehlavicky.sk

Vopred ďakujeme za každý váš hlas.

• DOD v Súkromnej materskej škole

• Deň otvorených dverí v Súkromnej materskej škole

25.4.2024

9:00 – 10:00

Pozývame Vás prezrieť si priestory našej materskej školy a nakuknúť do triedy, jedálne a telocvične. K dispozícii Vám bude jedna pani učiteľka, ktorá Vás prevedie po škôlke a  rada odpovie na Vaše otázky. Počas DOD nie je možné zúčastniť sa výchovno-vzdelávacieho procesu, pretože to narúša našu činnosť. Deti sa budú môcť zahrať v našej škôlke v deň zápisu, kedy bude na to vyhradený čas.

Ďakujeme Vám za porozumenie a tešíme sa na Vás.

• Geografická olympiáda - Okresné kolo

• Nový úspech našej školy:
            Leo Varga: 1.miesto
            Súťaž: Geografická olympiáda
            Kolo: Okresné kolo

Gratulujeme aj úspešným riešiteľom Michalovi Talarovičovi a Davidovi Galajdovi.

Pondelok 29. 4. 2024