• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2017/2018

      • Krajské kolo

          • Adriana Farkašová

          • 3.miesto
          • Olympiáda v ruskom jazyku · Krajské kolo · 2017/2018
          • tím Primaškolák

          • kvalifikácia do semifinále
          • Firs lego league 2017/2018 · Krajské kolo · 2017/2018
          • tím Primaškolák

          • 3.miesto
          • Firs lego league 2017/2018 · Krajské kolo · 2017/2018
      • Okresné kolo

          • 1.stupeň

          • 3.miesto
          • Florbalová liga · Okresné kolo · 2017/2018
          • účasť
          • Tanec v srdci · Okresné kolo · 2017/2018
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2017/2018
          • Eliška Pavuková

          • za účasť
          • Slávik · Okresné kolo · 2017/2018
          • Anna Havrillová

          • Čestné uznanie
          • Slávik · Okresné kolo · 2017/2018
          • Sophie Lazorová

          • 1.miesto
          • Pytakoriáda · Okresné kolo · 2017/2018
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1.miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2017/2018
          • Tomáš Trudič

          • 1.miesto
          • Čo vieš o hviezdach · Okresné kolo · 2017/2018
          • Norbert Talarovič

          • 1.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
          • Nelly Mihaliková

          • 2.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
          • Natália Novická

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
          • Klaudia Genčurová

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
          • up

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Okresné kolo · 2017/2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
          • Samuel Tomáš Jacko

          • 3.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2017/2018
      • Školské kolo

          • Michal Bilský, Dávid Korínek, Filip Vaňo

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Školské kolo · 2017/2018
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Pondelok 24. 2. 2020
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 42081602
      • 2022546592
      • SK6809000000000505663950
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915949733 Platby: Viktória Urdzíková 0908082633 Vrátnica: 0948181422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

    • Lyžiarsky kurz 1.-3. ročník
    • Kolrčuliarsky kurz
    • Noc v škole 1. - 4. ročník
    • Škola v prírode
    • Plavecký kurz
    • Deň rodiny 2019
    • Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník
    • Karneval 1.-4. ročník
    • Lyžiarský kurz - 1.-3. ročník