• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2018/2019

      • Okresné kolo

          • Norbert Talarovič

          • 3.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2018/2019
          • Dávid Červeňák

          • 3.miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Norbert Talarovič

          • 1. miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Nelly Mihaliková

          • 1. miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • 1. miesto
          • Čo vieš o hviezdach? · Okresné kolo · 2018/2019
          • Samuel Tomáš Jacko

          • 2.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2018/2019
          • Norbert Talarovič

          • 2.miesto
          • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
          • Matúš Straka,Richard Peták,Denis Korínek,Michal Bilský

          • 1. miesto
          • Stolný tenis · Okresné kolo · 2018/2019
      • Školské kolo

          • Nikola Kalabová

          • 3.miesto
          • Ruský film v škole · Školské kolo · 2018/2019
      • Domáce kolo

          • Chlapci 1.- 4. ročník

          • 2.miesto
          • Školská florbalová liga · Domáce kolo · 2018/2019
          • Miriam Červenková

          • Úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • 1. miesto
          • Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2018/2019
          • Denis Korínek, Dávid Karaffa, Samuel Tomáš Jacko, Marek Babiak, Bucko Samuel

          • 4.miesto
          • Atletický trojboj · Domáce kolo · 2018/2019
          • Alexandra Makarová, Anna Havrillová, Nikola Kalabová, Dorota Ondrejová, Lucia Triščíková

          • 4.miesto
          • Atletický trojboj · Domáce kolo · 2018/2019
      • 2017/2018

      • Regionálne kolo

          • Lucia Triščíková

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Regionálne kolo · 2017/2018
          • Adriana Farkašová

          • úspešný riešiteľ
          • Chemická olympiáda · Regionálne kolo · 2017/2018
      • Celoštátne kolo

          • Šefan Roba, Tomáš Trudič, Martin Seman, /4. A/, Martin Kuchár /5. A/ Samuel Bucko, Marek Štofánik /7. A/, Juraj Gabzdil, Juraj Karniš /8. A/ pod vedením trénera Ing. Marek Štofánika

          • postup do finále
          • Firs lego league 2017/2018 · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • žiaci 9. ročníka

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2017/2018
      • Krajské kolo

          • Filip Vaňo, Denis Korinek, Michal Bilsky

          • 2.miesto
          • Stolný tenis · Krajské kolo · 2017/2018
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Pondelok 24. 2. 2020
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 42081602
      • 2022546592
      • SK6809000000000505663950
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915949733 Platby: Viktória Urdzíková 0908082633 Vrátnica: 0948181422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

    • Lyžiarsky kurz 1.-3. ročník
    • Kolrčuliarsky kurz
    • Noc v škole 1. - 4. ročník
    • Škola v prírode
    • Plavecký kurz
    • Deň rodiny 2019
    • Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník
    • Karneval 1.-4. ročník
    • Lyžiarský kurz - 1.-3. ročník